Se poate afla numărul de telefon dacă știu ultimele 4 cifre?

Doomi_18
Începător
Bună, pot afla tot numărul dacă știu ultimele 4 cifre?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Doomi, bun venit in Comunitate!!! Fa combinari de n luate cate k. 🙂 Scuze pt gluma, dar nu m-am putut abtine. Nu poti afla un numar de telefon decat de la persoana care il detine, Orange nu ti-l poate da, din motive de GDPR.

4 Răspunsuri 4

manuela_1
Junior
Nu este suficient.

delfinas
#StarMember
Doomi, bun venit in Comunitate!!! Fa combinari de n luate cate k. 🙂 Scuze pt gluma, dar nu m-am putut abtine. Nu poti afla un numar de telefon decat de la persoana care il detine, Orange nu ti-l poate da, din motive de GDPR.

Viocat
Senior certificat
Daca stii operatia matematica:) inainte stiai 074, 075 erau orange dar cu portarile de acum, mai greu de ghicit

FLo1
#StarMember
Dacă e numărul tău, din telefonul tău îl poți afla ușor din meniul *100#. Altfel este un număr care nu te privește, prin urmare nu îți este adresat. Aviz cazurilor în care ești anunțat că ți se trimite un SMS pe numărul.... cu ultimele 4 cifre afișate.