Se poate cumpăra ps5 la Orange?

SergiuCostel
Junior
Se poate cumpăra ps5 din magazinul Orange???
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Aici intri https://www.orange.ro/magazin-online/obiecte-conectate/consola-playstation-5 Apesi "anunta-ma cand revine" si vei fi anuntata cand sau DACA mai revine in stoc.

15 Răspunsuri 15

delfinas
#StarMember
SergiuCostel, bun venit in Comunitate!!! Se poate daca il gasesti pe stoc. 🙂

SergiuCostel
Junior
Cum găsesc situl? Și ce preț o avea???

delfinas
#StarMember
Aici intri https://www.orange.ro/magazin-online/obiecte-conectate/consola-playstation-5 Apesi "anunta-ma cand revine" si vei fi anuntata cand sau DACA mai revine in stoc.

teacher_
#StarMember
Salut! Produsul va reveni in stoc, altfel scria "Produsul nu mai revine in stoc"

delfinas
#StarMember
Da, speranta moare ultima! 🙂 PS5 e la fel de "fata morgana" ca si telefoanele iPhone 13 Pro Max.

Viocat
Senior certificat
Destul de greu de crezut. Sunt destui de multi amatori.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salut Sergiu. Poți găsi pe site, adică aici: https://www.orange.ro/magazin-online/obiecte-conectate/consola-playstation-5. Însă, produsul este pe stoc la fel ca la celelalte produse high end din gama Apple, Samsung, Huawei. Poți, totuși, să apeși butonul "anunță-mă când revine" în care poți lăsa modalitatea prin care poți fi contactat în eventualitatea în care produsul apare în stoc. Dacă te-am ajutat, nu ezita să apeși butonul SOLUȚIE din STÂNGA JOS!

delfinas
#StarMember
Tudor, da, ajutorul tau e f pretios si unic, nu a mai mentionat nimeni ce ai scris tu... 🙂

Noah
Explorator entuziast
Ți-a ciobit puțin soclul statuii de specialist, este? Ntze, ntz, ntz .

delfinas
#StarMember
Nu mi-a ciobit nimic, Cotofanule, dar nu se face sa plagiezi, nu-i frumos sa iei de-a gata, fără să muncești. E vorba de un principiu. În plus, nu e prima data când face asta. Daca posta la 5-10 minute diferență, ziceam că nu a apucat să citească ce am răspuns eu și a scris la fel, după o muncă de documentare care îți ia niște minute bune, dar nu a fost așa. A trecut o oră, deci no excuse. Dacă scria în același timp cu mine sau înaintea mea, jos pălăria, felicitări! Când văd că alții au dat deja răspunsul la care m-aș fi gândit și eu, nu mă mai bag. Daca am completări sau pt a întări răspunsul dat de altcineva (pe care îl nominalizez), intervin, altfel spun pas. Așa e corect!

Noah
Explorator entuziast
Cam ai dreptate . A stat la cotitură .

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Ce muncă de documentare faci, sincer să fiu. Gata că ai dat un răspuns la care s-a gândit și altu... Ajungem să ne dăm în cap pe niște puncte care nu valorează nimic.

delfinas
#StarMember
Tudor, nu ai înțeles nimic! Nu te victimiza, că nu ai de ce! Nu-ți dă nimeni în cap, doar te-am tras de mânecă, atât.

SergiuCostel
Junior
Va mulțumesc frumos. Sa aveți o săptămână liniștită.