Cum sa procedez ca să primesc o oferta de abonament?

NicoletaBoboi
Începător
As dori o oferta ptr un alt abonament.
Cum sa procedez ca să primesc o oferta?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Gasesti pe site ofertele standard.. pentru oferte personalizate, de fidelizare, poti suna la serviciul clienti 300 sau poti merge intr-un Orange Shop.,, uneori mai gasesti si in shop promotii.. https://www.orange.ro/magazin-online/abonamente-fara-telefon https://www.orange.ro/abonamente/

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Gasesti pe site ofertele standard.. pentru oferte personalizate, de fidelizare, poti suna la serviciul clienti 300 sau poti merge intr-un Orange Shop.,, uneori mai gasesti si in shop promotii.. https://www.orange.ro/magazin-online/abonamente-fara-telefon https://www.orange.ro/abonamente/

Viocat
Senior certificat
Cumpara o cartela cu numar de la concurenta si apoi porteaz-o in orange chiar de a doua zi. Sunt cele mai avantajoase abonamente.

adrian87n
Cunoscător
Buna Nicoleta, in cazul in care ai ajuns in ultimele 3 sau 4 luni de contract, Suna la Serviciul Clienti Orange sau trimite-le un e-mail pe serviciul.clienti@orange.ro sau din contul tau My Orange pe Chatbox poti sa le scrii ca sa iti inregistreze solicitarea pentru oferta noua si sa le soliciti o noua oferta pentru Numarul tau Orange. De regula in decurs de cateva zile vei fi contactata si ti se va prezenta noua oferta Orange. Daca ai si puncte Thank You, o data cu noua oferta vezi ca iti poti lua si un telefon (si daca in zona ai si fibra de la Orange vezi si cu un televizor tot asa cu reducere si in rate pe factura. in rate pe factura si o parte din valoarea telefonului o poti achita si cu punctele Thank You deja acumulate pe contul tau. Sper ca ti-am oferit raspunsul complet ce il cautai, de aceea te rog marcheaza raspunsul meu ca fiind solutia potrivita pentru tine ! Multumesc, Adrian

Pololică
#StarMember
Eu am folosit cu succes Djingo in urma cu 2 ani. Incearca. Daca vrei ceva care crezi ca nu vei primi din prima, contacteaza-i pe adresa de mail cu cerintele tale (de exemplu, vrei la 15E doar 1000 minute, dar resurse in roaming non-SEE, va trebui sa le scrii, altfel vor oferi abonamentele standard de fidelizare).