Am activat de doua ori optiunea 6 euro. Se reportează pentru luna viitoare?

Dybbuk
Junior
Am activat de doua ori optiunea 6 euro. Se reportează pentru luna viitoare?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Din păcate optiunea nu se va reporta pentru luna viitoare. Încearcă să dai un SMS cu textul CREDIT la numărul 321, sau suna la serviciul clienți, pentru că cei 6 euro in plus sa îți revină.

3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember
Salut! Din păcate optiunea nu se va reporta pentru luna viitoare. Încearcă să dai un SMS cu textul CREDIT la numărul 321, sau suna la serviciul clienți, pentru că cei 6 euro in plus sa îți revină.

Dybbuk
Junior
Mulțumesc frumos pentru promptitudine! Așa voi face.

doru93
Junior
Ia legătura cu Serviciul de Relații cu Clienții. Cel mai probabil îți vor restitui creditul pentru una din activări. Am făcut și eu cândva o greșeală similară și au fost înțelegători, iar problema s-a rezolvat într-un chat de 15 minute (timp în care am primit și creditul înapoi).