De ce nu pot reîncărca o cartelă prepay?

Moniqwe
Începător
De ce nu pot reîncărca o cartelă prepay?
8 Răspunsuri 8

mihai_13
Maestru
La multi ani - Explica mai pe larg erroarea - daca poti posteaza si printuri ..

Anca07
#StarMember
Buna Moniqwe si la multi ani! Poti sa ne spui prin ce metoda ai ales sa reincarci cartela? Ai platit si nu ai primit creditul/extraoptiunea? Revino cu detalii te rog, pentru a putea sa iti oferim un raspuns.

Dany_87
Junior entuziast
Hello !!! De unde , cum ...ce eroare iti arata ?

And04
Senior
La multi ani! :) @Moniqwe ne poti da mai multe detalii despre problema intampinata?

Viocat
Senior certificat
Nu ai suficient credit:)

Moniqwe
Începător
Din my orange nu pot reîncărca o cartelă. Din abonamentul meu. Toată ziua a apărut o eroare.

Dany_87
Junior entuziast
Se mai întâmplă erori din acestea ... am pățit și eu ...a durat mai multe ore (vreo 12-13) până s-a efectuat transferul , dar doar după ce am sunat la ei ...era urgent transferul , mi s-a spus ca e o eroare in sistem așa ca am încărcat cu cod si după mai multe ore mi s-a efectuat si transferul din cont .... am sunat la ei iar ...s-a anulat transferul de pe cont si ... mi se pare xa am primit ai 5 euro bonus pt ,,neplăcerile" create ....

delfinas
#StarMember
Moniqwe, e f simplu. Nu poti reincarca pt ca are probleme aplicatia My Orange. Am avut si eu problema asta si am facut asa: ștergi datele din Setări - Aplicații - Aplicații - My Orange - Stocare - Ștergeti datele. Daca nu e suficient, sterge aplicatia si reinstaleaz-o! LE Încearcă sa accesezi mai multe surse de internet: datele mobile, un wifi ... poate și rețeaua are probleme.