Cont My Orange la trecerea de pe prepay pe abonament

SkyLorD
Junior entuziast
Buna, m-am portat de pe cartela prepay pe abonament orange, bineinteles pe numarul si telefonul baiatului, dar ca sa fac cont orange unde pot vedea trafic, facturi etc. contul orange trebuie facut pe numele baiatului sau pe numele titularului de abonament si folosit numarul baiatului? Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Contul se face pe numărul și numele titularului de abonament.

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Buna ziua! Din ce am înțeles, nu băiatul dumneavoastră este titularul abonamentului. Contul va putea fi creat de persoana care administrează numărul de telefon, dar această acțiune va putea fi făcută de pe orice telefon..

SkyLorD
Junior entuziast
@teacher_ ,da corect nu baiatul este titularul ci eu, dar este doar numarului de telefon al baiatului portat la abonament, d-asta intreb, contul se face pe numele titularului si pe numarul de telefon respectiv portat la abonament?

delfinas
#StarMember
Contul se face pe numărul și numele titularului de abonament.

SkyLorD
Junior entuziast
delfinas ,multumim

delfinas
#StarMember
Cu placere!!!

Haptic
Explorator entuziast
Asa cum este specificat in contract.