orange phone credit pentru a cumpara un telefon

SkyLorD
Junior entuziast
cati euro bonus, din optiunea orange phone, trebuie acumulati pentru a beneficia sau a cumpara un telefon ?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Nu poți beneficia de un telefon de pe urma programului Phone Credit. Poți să beneficiezi de o reducere la cumpărarea unui telefon "la liber" in funcție de câți euro bonus acumulezi. Spre exemplu, eu am adunat maxim 43 de euro, pe care i-am folosit la cumpărarea unui telefon. Bonusul l-am adunat în 2 ani. Asta este perioada după care aces bonus expira. Daca faci reîncărcări normale, de 7-8 euro lunar, din aplicația My Orange, poți aduna până la 50, poate 55 de euro, in 2 ani, care se vor scădea din costul telefonului.

3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember
Salut! Nu poți beneficia de un telefon de pe urma programului Phone Credit. Poți să beneficiezi de o reducere la cumpărarea unui telefon "la liber" in funcție de câți euro bonus acumulezi. Spre exemplu, eu am adunat maxim 43 de euro, pe care i-am folosit la cumpărarea unui telefon. Bonusul l-am adunat în 2 ani. Asta este perioada după care aces bonus expira. Daca faci reîncărcări normale, de 7-8 euro lunar, din aplicația My Orange, poți aduna până la 50, poate 55 de euro, in 2 ani, care se vor scădea din costul telefonului.

SkyLorD
Junior entuziast
multumesc mult

Radu007
Junior
poti sa cumperi telefon la liber cu punctele cumulate si daca nu ajung platesti diferenta