Bonus vechime 300 euro achizitie

Andreea05
Începător
Buna! Am achizitionat pachet Orange Love de peste 2 saptamani. Toti operatorii cu care am vorbit mi-au spus ca voi beneficia sigur de bonusul de 15 euro pe an pentru achizitia de telefoane, televizoare, etc. Inca nu am primit nimic.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Condiția este să ai și abonament de voce, de minim 7 euro și să spui de la abonare că dorești acel bonus. Eu așa am făcut și am primit bonusul de la abonare, iar cu el mi-am luat un telefon. Am prelungit și abonamentul de voce în același timp.

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! Ai incercat in aplicația my Orange, la detalii abonament? Ai incercat sa faci o simulare in magazinul Online pentru a vedea daca ai aceasta reducere? Așteaptă cel puțin prima luna de facturare după activarea opțiunii Love. Update: Bonusul de vechime se poate aloca o singură dată și este condiționat de existența unui abonament de voce sau internet mobil de minimum 7 euro. Bonusul va deveni disponibil după instalarea la tine acasă a serviciilor de Fibră și televiziune, dacă ai optat pentru el în momentul activării serviciilor fixe. Îl poți utiliza fie în magazinele Orange, fie pe site-ul www.orange.ro pentru a achiziționa telefoane, accesorii, televizioare, laptop-uri sau tablete. Bonusul se poate consuma doar integral într-o singură tranzacție. Detalii https://www.orange.ro/love/produse-in-rate/

FM
Explorator
Dacă ai beneficiat de reducere la pachetul Orange Love, nu vei mai primi acel bonus de vechime. Cel puțin așa au zis în cazul meu. Bine, că am dat peste consultanți Orange care habar nu aveau măcar ce este acest bonus, asta e altă poveste.

Viocat
Senior certificat
"Bonus de vechime de până la 300 euro Știai că fidelitatea îți este răsplătită cu un bonus de loialitate în valoare de 15 euro/an petrecut în rețea la activarea unui pachet cu internet prin fibră și televiziune prin cablu?". Sunt activate serviciile de internet si televiziunea prin cablu?

Vio73
#StarMember
Condiția este să ai și abonament de voce, de minim 7 euro și să spui de la abonare că dorești acel bonus. Eu așa am făcut și am primit bonusul de la abonare, iar cu el mi-am luat un telefon. Am prelungit și abonamentul de voce în același timp.

Cum vi s-a alocat bonusul in cont ? Sub forma de voucher sau apare automat la orice produs pui in cos? Unde il putem vedea? Urmeaza sa se faca instalarea astazi.

Pai problema este ca nu am primit niciun voucher. Am inregistrat 3 sesizari din 1 iunie toate fara niciun raspuns!