Zgomot ciudat când redau un filmuleț făcut cu Xiaomi mi 11 lite 5G

AFC
Începător
Filmez cu un Xiaomi mi 11 lite 5G, când dau sa vizionez filmul făcut se aude un zgomot ciudat , un bâzâit.
4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
AFC, bun venit in Comunitate!!! Zgomotul acela se aude numai in cazul filmarilor facute cu telefonul?

mihai_13
Maestru
nu vad "laudatorii" de xiaomi sa de-a o solutie 🙂

AFC
Începător
Zgomotul se aude doar la filmările făcute cu telefonul. In rest daca redau ceva pe YouTube se aude normal.

Viocat
Senior certificat
Salut AFC. Sunetul se aude indiferent daca este filmarea facuta inauntru sau afara? Deasemenea sunetul apare si la redarea filmarilor pe alte dispozitive? Poti face un test al microfoanelor sau o calibrarea a boxelor telefonului intrand la settings, about phone, all specs, apesi de 4 ori pe kernel version si in meniul aparut realizezi activitatile. Bafta! Un "laudator" de Xiaomi.