Nu mai apar pinatele la verificare consum

Alina_Gabriela
Începător
Când dau la consum, nu mi mai apar pinatele ca să câștig puncte. Ce trebuie să fac?
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Bună,@ Alina Gabriela, Din păcate, pinatele pentru consum nu mai apar zilnic în această etapă a concursului, ci la câteva zile. Și eu am fost contrariat, dar asta este. Crăciun fericit!

Viocat
Senior certificat
Conform prezentului regulament :"Acțiunea “Vizualizare consum” va fi recompensată cu 1 Pinata care valoareza 10 puncte și care se acordă pentru prima acțiune de „Vizualizare consum” din fiecare săptămână a Campaniei (săptămâna este considerat intervalul orar luni, ora 00:00 – duminică ora 23:59). Acțiunea este recompensată o singură dată pe săptămână, indiferent câte profile sunt administrate în cont.". Mult noroc!

delfinas
#StarMember
Alina Gabriela, bun venit in Comunitate!!! In editia asta, am observat ca pinata pt verificarea creditului se acorda doar saptamanal, nu zilnic.

Ioana_
Junior entuziast
Se acorda o data pe saptamana

CrissAlina
Junior entuziast
Scrie in dreptul la fiecae actiune data cand iti acorda pinatele

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Bună Alina. Din păcate, pinatele pe care le primeai pentru a vizualiza consumul nu mai apar în fiecare zi fiindcă s-a modificat etapa concursului din această perioadă.