Vreau sa multumesc unor exceptionali salariati in vanzari!

hurem17
Începător
Vreau sa multumesc exceptionalei Bur**** Gentiana, Dra***** Daniela - exceptionali salariati in vanzari!
5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
@hurem17, bun venit în Comunitate și mulțumim pentru postare! Ne bucurăm că ai avut o experiență plăcută în magazinele Orange. Am editat touși numele complet al colegelor noastre pentru că aceste date personale nu trebuie făcute publice. Binențeles, le vom transmite feedbackul tău. Mulțumim pentru înțelegere.

Razvan
#StarMember
Super. Minunat! Există oameni excepționali, care își dau silința să ajute clienții, la Orange și merită promovați și lăudați. Crăciun fericit!

Viocat
Senior certificat
Felicitari pentru feedback. Sarbatori fericite!

Vio73
#StarMember
Iată că există și oameni care apreciază din tot sufletul clienții și munca pe care o fac, iar pentru acest lucru merită tot respectul nostru! Cunosc și eu foarte mulți și le mulțumesc și pe această cale și le urez tuturor un sincer și călduros La mulți ani și Sărbători fericite, cu sănătate și bucurii depline, alături de cei dragi!

Haptic
Explorator entuziast
Pentru justificarea unor astfel de cheltuieli iti va trebui sa ai evaluarea competentelor profesionale de catre un specialist. Asta va spun ca auditor business.