Oferta iphone 13 cu abonament Family

Neaplicabil
Buna ziua. Dacă as face un abonament family și suma celor 2 abonamente ar fi 25€ as putea beneficia de oferta cu iphone 13 50% redus ?
1 Soluţie acceptată‚

Viocat
Senior certificat
Salut Johnny94. Care este oferta identificata de tine? Daca face referire la Smart Plus 25 atunci e un singur abonament de acel tip, nu se insumeaza valorile a mai multe abonamente

3 Răspunsuri 3

Viocat
Senior certificat
Salut Johnny94. Care este oferta identificata de tine? Daca face referire la Smart Plus 25 atunci e un singur abonament de acel tip, nu se insumeaza valorile a mai multe abonamente

teacher_
#StarMember
Salut! @Johnny94, ai văzut undeva oferta asta? Poți să ne dai mai multe detalii? Știu că poți beneficia de niste reduceri la Orange family, dar doar pentru costul abonamentului. Nu știu dacă prețul telefonului va fi tot la reducere...

Salut, Johnny94! In ofertele curente, pretul unui telefon este stabilit in functie de abonamentul individual. Insa, in cazul in care ai observat o astfel de oferta, atunci te asteptam sa ne detaliezi ceea ce ti-a atras atentia, pentru a putea afla informatii suplimentare pentru tine. Multumim!