[Rezolvat] De ce nu merge aplicația Orange TV Go?

Bogdan_Plesu
Junior
De ce nu merge aplicația Orange TV Go?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Dă-i o deconectare/reconectare, iar dacă tot nu vrea, dezinstaleaz-o și reinstaleaz-o. Sper să fie ok! Dacă nici așa nu reușești, cea mai bună modalitate este să scrii la adresa de email aplicatii@orange.com și sper se rezolvă relativ repede. Spui acolo numele și prenumele și numărul de telefon asociat contului My Orange. Baftă multă!

10 Răspunsuri 10

Vio73
#StarMember
Salutare! Dă-i o deconectare/reconectare, iar dacă tot nu vrea, dezinstaleaz-o și reinstaleaz-o. Sper să fie ok! Dacă nici așa nu reușești, cea mai bună modalitate este să scrii la adresa de email aplicatii@orange.com și sper se rezolvă relativ repede. Spui acolo numele și prenumele și numărul de telefon asociat contului My Orange. Baftă multă!

teacher_
#StarMember
Salut! Unde dorești să urmărești și nu funcționează? Pe telefon, tableta sau tv?

Viocat
Senior certificat
A functionat vreodata sau acum o configurezi prima data? Pe ce tip de dispozitiv sunt problemele? Contul este introdus corect cu user si parola? Trebuie mai detaliata problema pentru a putea primi ajutor

Bogdan_Plesu
Junior
Da este vorba de configurare pe telefon îmi da eroare când vreau sa ma conectez. O sa dau un e-mail la ei sa văd care este problema. Mulțumesc de ajutor!

delfinas
#StarMember
Ce fel de eroare? Poți face o captura de ecran? Ai putea sa intri in setări, apoi în aplicații - Orange TV Go - stocare, de unde sa ștergi datele și vezi dacă își revine. Dacă nu, dezinstalare și reinstalare aplicație.

DanielaH
Moderator
@Bogdan Plesu, s-a rezolvat situația cu aplicația Orange TV Go?

Bogdan_Plesu
Junior
Da am rezolvat problema. Va mulțumesc pt ajutor!

delfinas
#StarMember
Cu placere!!! Ne poti spune cum ai reusit sa rezolvi problema?

Bogdan_Plesu
Junior
Am reinstalat-o și a mers din prima.

Vio73
#StarMember
Felicitări!