[Rezolvat] De ce nu merge aplicația My Orange?

Functionalitate
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Conexiune 3G. Pe 4G sau WiFi la fel face? Alte pagini de internet se deschid in browser? La mine se incarca acea sectiune de Reincarcare, ca idee. Poti incerca eventual si o reinstalare de aplicatie.
Client Orange

36 Răspunsuri 36

La mine merge

FLo1
#StarMember
@Cerasela Toader: Bun venit în Comunitate. Te referi la aplicația ”MyOrange”? Ce anume nu funcționează? Ce mesaj primești la încercarea de a o deschide? Dacă reușești, o captură de ecran ar fi utilă pentru clarificare.

TheSpecialist
Maestru
Orange Money, Orange Pay , My Orange functioneaza toate . Dacă te referi la alta aplicație, data viitoare nu mai fii asa zgârcita cu detaliile .

delfinas
#StarMember
Cred că știu la ce se referă... My Orange funcționează, dar nu se deschide partea de Pinata Party, nu? Nici la mine nu se deschide, deși am actualizat aplicația.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
La mine merge (cel putin in momentul asta) si Pinata. Cerasela, cred ca o sa avem nevoie de ceva mai multe detalii. 🙂 Daca e vorba de aplicatia My Orange, spune-ne ce anume nu-ti functioneaza. Eventual cu o captura de ecran daca e vreo eroare sau ceva.
Client Orange

FLo1
#StarMember
”Pinata Party” este funcțională, dar nu mă ajută cu nimic dacă nu o ”plătesc” cu minim 5 euro sau mai mult.

Anonim
Neaplicabil
Din păcate la mine Pinata Party nu funcționează (încă).

delfinas
#StarMember
Ia priviti frumusețe de eroare!!!

Nu merge My Orange! Incarc lunar o cartelă și am încercat ieri toată ziua și n-a mers. Astăzi încă nu merge. Nu mi se încarcă nimic, nici istoric, nici facturi, nimic!

delfinas
#StarMember
Da, de ieri are probleme aplicația, dar am zis că e o chestie temporară. Acum face așa ...

Același mesaj cu eroarea îl primesc și eu de două zile.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Conexiune 3G. Pe 4G sau WiFi la fel face? Alte pagini de internet se deschid in browser? La mine se incarca acea sectiune de Reincarcare, ca idee. Poti incerca eventual si o reinstalare de aplicatie.
Client Orange

delfinas
#StarMember
Cerasela, Cocolosh, ce telefoane aveti?

Conexiune 4G. Cum o reinstalez? Că în Magazin Play am doar opțiunea: "Deschide"!