Status comanda plasata online

Cleopatra
Începător
Buna, am plasat o comanda online acum 2 zile, cu schimbarea si prelungirea abonamentului, si nu am primit nicio confirmare, niciun mesaj, ca si cum nu as fi facut-o. Azi trebuia sa primesc telefonul si nimic. Cum pot sa aflu statusul comenzii?
2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Salut! Poţi să afli în ce stadiu se află comanda şi dacă a fost aprobată urmând paşii: autentifică/te în Contul tău online (varianta desktop, nu aplicație) selectează opțiunea Magazin din meniul principal alege secţiunea comenzile mele. Sursa https://www.orange.ro/help/cum-pot-afla-care-este-statusul-comenzii-mele-din-magazinul-online-107

DanielaH
Moderator
@Cleopatra, ai aflat statusul comenzii? A fost livrată? Dacă te-a ajutat răspunsul lui teacher_, te rugăm să-l marchezi ca soluție. Mulțumim și te mai așteptăm.