Ce tabletă mi-ați recomanda?

Ervin2801
Junior entuziast
Ce tabletă mi-ați recomanda un raport calitate, preț, să nu depășească 400 de lei?
3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember
La bugetul tau, nu prea sunt recomandări.... La școala la care lucrez s-au achiziționat tablete Lenovo, cu 800 de lei/buc, anul trecut... Toate, fără excepție, au cedat după nici un an. Nu știu ce pot sa îți recomand, pentru că la banii astia ar avea maxim 1-2GB memorie, ceea ce e super puțin.

Vio73
#StarMember
Salutare! La un buget redus, nici posibilitătile nu sunt prea mari. Dar poți încerca și ai drept de retur in câteva zile ( maxim o lună). Vezi pe aici: https://altex.ro/tablete/cpl/filtru/price/200-500/brand-3334/huawei/sistem-de-operare-4857/android/ Sau pe aici: https://altex.ro/tablete/cpl/filtru/price/200-500/brand-3334/samsung_lenovo/sistem-de-operare-4857/android/ Le testezi și vezi ce și cum. Și la alte magazine este tot cam așa, adică cel mult 2GB RAM. Baftă!

cristina25
Junior
Vonino cred... cea mai convenabilă.