Cum pot sterge un numar din aplicatia my orange?

Miele
Începător
Buna seara cum pot sterge un nr din aplicatia my orange?
Adaugare nr
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Aceasta modificare nu se poate face din aplicație ci doar din varianta desktop.. Mai gasesti un topic asemănător aici.. https://comunitate.orange.ro/questions/2564821-stergere-numere-telefon-my-orange

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Salut! Aceasta modificare nu se poate face din aplicație ci doar din varianta desktop.. Mai gasesti un topic asemănător aici.. https://comunitate.orange.ro/questions/2564821-stergere-numere-telefon-my-orange

teacher_
#StarMember
Salut! Până la urmă dorești să adaugi un număr, sau să ștergi un număr din my Orange? 1. Pentru a adăuga un număr, exista un tutorial video in link https://www.orange.ro/help/orange-expert/aplicatia-my-orange/cum-adaug-un-numar-de-telefon-in-my-orange-18 2. Pentru a șterge un număr, Din My Orange intri la secțiunea "Setări cont"/ "Administrare numere" și apoi "Șterge" în dreptul numărului pe care dorești să-l ștergi. Se pot șterge doar numerele adăugate manual (PrePay sau alt abonament care nu are cont My Orange separat). Cele existente, ca abonament, pe același cod de abonat nu se pot șterge. Sursa https://comunitate.orange.ro/questions/2564821-stergere-numere-telefon-my-orange

Alergaceala
Junior
Dacă totuși nu ai acces la un laptop / desktop poți intra pe browserul telefonului și în setări (dreapta sus) poți activa Desktop Mode. Astfel vei accesa platforma și orice site ca și cum ai fi de pe un laptop. Da! Pentru a șterge un număr, Din My Orange intri la secțiunea... Setări cont / Administrare numere și apoi... Șterge în dreptul numărului pe care dorești să-l ștergi. Dar... poți șterge doar numerele adăugate manual (PrePay sau alt abonament care nu are cont My Orange separat). Cele existente, ca abonament, sau cele alocate pentru servicii TV / Internet pe același cod de abonat nu se pot șterge. La rezilierea contractelor în derulare acestea se vor șterge în câteva zile de la reziliere.