[Rezolvat] Eroarea C004 pe toate canalele la Orange TV Go!

paulgrojdi
Junior
Pe 2 televizoare nu mai merge aplicatia orange tv go. Arata pe toate canalele acest cod de eroare. Am sters datele, reautentificare, dezintalare. Nu vrea. Pe telefon merge.
9 Răspunsuri 9

GabiM167
Începător
Am fix aceeași problema și am încercat aceleași chestii fara rezultat, o fi o problema cu platforma Orange?

Vio73
#StarMember
Salutare! Şi eu am păţit acelaşi lucru şi am anunţat deja la 300 problema, care, după cum observ este una mai complexă, probabil pe grupuri de utilizatori sau chiar generală. Sper să mă sune astăzi cei de la Departamentul Tehnic şi să rezolvăm cumva, dacă nu o rezolva de la ei. Aşteptăm şi sperăm să se rezolve!

DanielaH
Moderator
Salut! În acest moment aplicația Orange TV Go este nefunțională pentru unele dispozitive cu Android IT și la inițiere apare eroarea C004. Colegii noștri fac demersurile necesare pentru remedierea problemei într-un timp cât mai redus. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient.

Buna ziua aceeasi eroare o am in aplicatia pe smart tv eroare C004 pentru postul Antena 1 . Cum as putea proceda ?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Apel la 300 sau 0374 300 300 (din orice retea), semnalezi situatia, si astepti solutionarea.

Client Orange

DanielaH
Moderator
Salut! Situația a fost remediată. Ne puteți confirma, vă rog, că funcționează?

Aceeași problema pe antena 1, restul programelor merg..

Vio73
#StarMember
Da, la mine e in regulă de vineri. Mulțumesc!

GabiM167
Începător
Da,confirm că situația s,a remediat.