Probleme cu traducerea pe hbo 2

Terminator
Începător
De ce dispare scrisul de pe ecran asa repede nici nu ai timp sa citești numai pe hbo 2
3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
Subtitrarea nu are legatura cu Orange, tine strict de postul respectiv, HBO, de rapiditatea dialogului din film.

mihai_13
Maestru
Terminator - problema este de la televizor - nu se sincronizeaza rezolutia televizorului cu ce rezolutie "lucreaza" hbo-cinemax-etc - Solutia este sa selectezi din televizor rezolutie 720p - daca stai in 1080i/p subtitrarea are sa "fuga" .

CFC
Începător

La mine HBO 2 nu are traducere deloc.Ce pot face?