Abonament modificat de la 12E la 15E

Juventinul
Începător
Dacă mi-am prelungit abonamentul în data de 19.11.2021, abonamentul fiind de 12 E, oare pot modifica abonamentul , pentru oferta de 15 E ?
1 Soluţie acceptată‚

mihai_13
Maestru
- ca sa treci la un abonament superior merge dar cred ca trebuie sa astepti macar o luna -asta daca nu ai facut o fidelizare cu un telefon in rate

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember
Juventinul, bun venit in Comunitate!!! Prin ce metoda ai facut prelungirea contractului?

mihai_13
Maestru
- ca sa treci la un abonament superior merge dar cred ca trebuie sa astepti macar o luna -asta daca nu ai facut o fidelizare cu un telefon in rate