modificare adresa sediu firma in factura reincarcare prepay

Didina
Junior
Buna ziua, am o rugaminte, cum pot modifica adresa sediului firmei cand se genereaza factura (la reincarcare cartela prepay online). Va multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Didina: În ultimul pas (cel de confirmare date) pe care-l ai de verificat în timpul procesului de reîncărcare prepay, ai și posibilitatea de modificare adresă sau de introducere date noi aferente adresei de facturare. Găsești în atașament un exemplu aferent posibilității de modificare/adăugare adresă (pentru persoane fizice) sau de editare adresă nouă (în cazul din imagine, pentru persoane juridice). Revino pe topic dacă sunt neclarități.

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember
@Didina: În ultimul pas (cel de confirmare date) pe care-l ai de verificat în timpul procesului de reîncărcare prepay, ai și posibilitatea de modificare adresă sau de introducere date noi aferente adresei de facturare. Găsești în atașament un exemplu aferent posibilității de modificare/adăugare adresă (pentru persoane fizice) sau de editare adresă nouă (în cazul din imagine, pentru persoane juridice). Revino pe topic dacă sunt neclarități.