Cum accesez mesageria vocala Orange din Franta?

Emmy
Începător
Incerc sa-mi ascult mesageria vocala si nu reusesc eu fiind in franta
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Emmy, bun venit in Comunitate!!! "Primirea mesajelor vocale în roaming, în mesageria vocală este gratuită. Pentru ascultarea mesajelor vocale în roaming, trebuie însă să apelezi numărul 0744 945 550, apelul fiind taxat cu tariful unui apel de roaming către România, din țara în care te afli." DETALII: https://www.orange.ro/help/cat-costa-mesageria-vocala-in-roaming-15528

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember
Emmy, bun venit in Comunitate!!! "Primirea mesajelor vocale în roaming, în mesageria vocală este gratuită. Pentru ascultarea mesajelor vocale în roaming, trebuie însă să apelezi numărul 0744 945 550, apelul fiind taxat cu tariful unui apel de roaming către România, din țara în care te afli." DETALII: https://www.orange.ro/help/cat-costa-mesageria-vocala-in-roaming-15528

DanielaH
Moderator
@Emmy, ai reușit să accesezi mesageria vocală?