[Rezolvat] Orange antivirus a expirat

Bruno
Începător
Cine are inclus in abonament Orange Antivirus, apoi i s-au cerut bani, ati descarcat si Bitdefender?
5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
Salut, Bruno, bine ai revenit! Ai încercat să faci o dezinstalare/ reinstalare a aplicației și apoi să te autentifici din nou?

Bruno
Începător
Exact asta am facut, mi-a aparut mesajul ca Orange Antivirus a expirat si sa instalez Bitdefender Mobile Security

Bruno
Începător
Dupa 3 telefoane la serviciul clienti si o incercare de trimitere la plimbare, s-a rezolvat, nu era atat de greu sa se vada ca problema era la Orange nu la mine...

DanielaH
Moderator
Mulțumim mult pentru feedback! Ne spui, te rog, și care a fost problema? Răspunsul tău va fi util și pentru alți utilizatori în cazul în care se confruntă cu o situație similară.

Bruno
Începător
Nu stiu care a fost problema, cert este ca a fost rezolvata de tehnicienii de la Orange. Dupa discutii cu Django cale de 2 saptamani, 3 telefoane si discutii cu 4 persoane, problema s-a remediat