Rambursare credit PrePay

Dumis
Începător
Salut , mi a băgat cineva din tara 4 euro credit dar mi s a activat optiunea automat , cum as putea primi credit în loc de optiune ? Nu am folosit nici un minut nimic din optiune , le am dat mesaj la 321 cu credit dar nu se trimite, probabil ca sunt în străinătate , am vb cu ei pe chat dar nu mi au răspuns încă, și am înțeles ca după 24 de ore nu se mai poate recupera creditul , dacă cineva știe. Am încercat și la 300 sa sun, nu merge. Mulțumesc mult !
4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Dumis, bun venit in Comunitate!!! Încearcă la *100# sa modifici opțiunea in credit.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu reușești și nu ai consumat nimic, ia legătura cu Serviciul Clienți și roagă-i să-ți rezolve solicitarea. Ai mai multe căi de a o face. Detalii aici: https://www.orange.ro/contact/ Poți suna inclusiv la 0374300300 (Serviciul Clienți Orange), dar de pe alt număr de telefon. Succes!

DanielaH
Moderator
@Dumis, ai reușit să obții creditul înapoi?

Dumis
Începător
Mulțumesc, am rezolvat , am vb cu ei pe chat.