[Încheiat] YOXO Ofertele noi nu îmi apar in aplicație

MadDog
Începător

Ofertele cele noi cu mai mult net nu apar in aplicație. Mai are cineva problema asta?

1 Soluţie acceptată‚

Neaplicabil
cică după 21 noiembrie apar

3 Răspunsuri 3

Neaplicabil
cică după 21 noiembrie apar

DanielaH
Moderator
Oferta este valabilă pentru activarea unui abonament nou YOXO. Clienții YOXO care și-au facut abonament înainte de 21.10.2021 pot trece la noua ofertă de abonamente începând cu 22 noiembrie 2021, din aplicație, în secțiunea Abonamentul meu. https://www.yoxo.ro/abonament/

Neaplicabil
@DanielaH și eu ce-am spus? De ce simțiți nevoia de a duplica informația?