Cartela neincarcata de pe abonament

Macsanytabitaoa
Începător
Buna ziua. Am incarcat de pe abonament o cartela si inca nu a primit creditul? Il mai primesc sau fac alta incarcare? Si cu banii trasi din cont ce fac?
3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu zic să suni la Serviciul Clienți la prima oră și dacă nu e veche treaba, poți rezolva cu ajutorul acestora. Mai sunt probleme asemănătoare, dar în majoritatea cazurilor s-au rezolvat, mai ales că ai anunțat și aici. Ai un exemplu chiar mai jos: https://comunitate.orange.ro/questions/2745896-rezolvat-reincarcare-prepay-esuata Baftă!

DanielaH
Moderator
@Macsanytabitaoana94, s-a primit confirmare pe SMS pentru număprul PrePay? În contul My Orange ce apare la istoric reîncărcări?

delfinas
#StarMember
Daca ai facut reincarcarea de pe abonament, banii se pot returna in 24 de ore, daca nu se activeaza optiumea dorita.