[Încheiat] Cod promotional Black Friday 2021

Gigo
Începător
Are cineva codul promo pentru Campania Black Friday 2021?
1 Soluţie acceptată‚

tomaciprian
Cunoscător
Eu am primit astazi un e-mail din partea celor de la Orange in care spunea in felul urmator: "De Black Friday, te ajutam sa iti indeplinesti dorintele. In magazinul online ai 50 € reducere cu codul “BF2021” pentru toate telefoanele la prelungirea unui abonament pe 24 de luni. Oferta este valabila doar in perioada 12 - 14 noiembrie 2021." Sunt convins ca nu este un e-mail special creat pentru mine,ci mai multi clienti l-au primit daca sunt abonati la newsletter-ul lor.

1 Răspuns 1

tomaciprian
Cunoscător
Eu am primit astazi un e-mail din partea celor de la Orange in care spunea in felul urmator: "De Black Friday, te ajutam sa iti indeplinesti dorintele. In magazinul online ai 50 € reducere cu codul “BF2021” pentru toate telefoanele la prelungirea unui abonament pe 24 de luni. Oferta este valabila doar in perioada 12 - 14 noiembrie 2021." Sunt convins ca nu este un e-mail special creat pentru mine,ci mai multi clienti l-au primit daca sunt abonati la newsletter-ul lor.