Cum pot sa vad numerele ramase la prelungire abonament?

Dyana
Începător
Cum pot sa vad numerele ramase la prelungire abonament și cele incheiate în contractul nou încheiat, care îmi vine online?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Cel mai ușor este să adaugi toate numerele in aplicația My Orange, și astfel vei avea acces la datele contractului tau: când expiră, cât durează, daca poți face modificări, etc.

2 Răspunsuri 2

mihai_13
Maestru
Cel mai usor ar fi din contul tau https://www.orange.ro/myaccount

teacher_
#StarMember
Salut! Cel mai ușor este să adaugi toate numerele in aplicația My Orange, și astfel vei avea acces la datele contractului tau: când expiră, cât durează, daca poți face modificări, etc.