Nu am primit cele 5 puncte Pinata la reincarcare

Harapcea
Începător
Am reincarcat un nr. PrePay cu o optiune de minim 5 euro dar nu am primit cele 5 Pinata.
3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
Câte reîncărcări ai efectuat in această lună? Cum ai reîncarcat, prin ce metodă? Ca să ți se ia în calcul în Pinata Party, trebuie să reîncarci din aplicația My Orange.

DanielaH
Moderator
@Harapcea, ai făcut reîncărcarea din aplicația My Orange? Ne dai mai multe detalii, te rog?

Nici eu nu am primit pinate dupa ce am facut 2 reincarcari cu optiunea de 6 euro,ambele au fost facute in aplicatia my orange.Am incercat sa vb cu cineva pe chat dar acolo nu raspunde nimeni,iar pe site operaturii imi zic ca trebuie sa le scriu din aplicatie legat de pinata party....