3CA Oltenița

Alex_23
Junior entuziast
Recent am observat ca pe eNB 27402 s-a adăugat B7 pe lângă B3+B20, as fi interesat sa aflu dacă se va adauga și pe eNB 22872 care la fel are B3+B20 si ma deservește în zona unde stau
De asemenea mai sunt alte 3 site-uri în oras care au rămas doar în B3 vor fi oare upgradate și acestea
2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! E bine că se face. Aș vrea și eu să văd și la mine în cartier ( Pitești) așa ceva, dar nu-i interesează pe cei de la Orange absolut nimic. Le-am sesizat de prin primăvară că am o antenă limitată la 100 Mbps și mi-au spus că e in parametri. Și acum e tot așa.

DanielaH
Moderator
Salut, Alex_23! Ne cerem scuze pentru întârzierea răspunsului. Colegii de la departamentul tehnic ne-au comunicat că, din păcate, în Oltenița nu avem programată 3CA pe alt site.