Cine suna de la numarul 0755431986?

xdani
Începător
Cine suna de la numarul 0755431986?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@xdani: Bun venit în Comunitate. Vei afla răspunsul la problema ta doar dacă apelezi acel număr. Deci un apel și adresezi această întrebare celui/celei care răspunde. Dacă te deranjează prea tare și nu vrei să răspunzi tu la apelurile primite de pe acel număr, atunci ai varianta blocării acelui număr. Simplu.

2 Răspunsuri 2

mihai_13
Maestru
un "admirator" secret 🙂 da-ne si tu mai multe detalii ...daca este un numar de prepay slabe sperante sa afli...

FLo1
#StarMember
@xdani: Bun venit în Comunitate. Vei afla răspunsul la problema ta doar dacă apelezi acel număr. Deci un apel și adresezi această întrebare celui/celei care răspunde. Dacă te deranjează prea tare și nu vrei să răspunzi tu la apelurile primite de pe acel număr, atunci ai varianta blocării acelui număr. Simplu.