Vreau să fac un abonament cu telefon SAMSUNG Galaxy S20

Ciucurel
Începător
Dacă fac un abonament "Premium plus 25", pot lua un telefon SAMSUNG Galaxy S20 Fan Edițion, 128GB, 6GB RAM, DualSim, Could Orange și cît costă abonamentul cu telefon cu tot?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Ciucurel, bun venit in Comunitate!!! Cloud Orange nu vad in oferta, poate Cloud Red. Am facut eu o simulare pt abonament nou si telefonul iese, cu toate reducerile, 1265.67 lei plus 25 euro/luna abonamentul, timp de 24 de luni, cum se vede in captura de ecran de mai jos. Acelasi pret il are telefonul si la prelungirea abonamentului si trecerea de la 14 la 25 euro/luna.

2 Răspunsuri 2

TheSpecialist
Maestru
Salut ! Bine ai venit în Comunitate! Cel mai bine ar fi sa intri în magazinul online și sa faci o simulare. Asa vei afla exact care va fi prețul final .

delfinas
#StarMember
Ciucurel, bun venit in Comunitate!!! Cloud Orange nu vad in oferta, poate Cloud Red. Am facut eu o simulare pt abonament nou si telefonul iese, cu toate reducerile, 1265.67 lei plus 25 euro/luna abonamentul, timp de 24 de luni, cum se vede in captura de ecran de mai jos. Acelasi pret il are telefonul si la prelungirea abonamentului si trecerea de la 14 la 25 euro/luna.