[Încheiat] Cand revin premiile fizice pentru pinata party campania I?

andreibanu
Începător
Cand revin premiile fizice pentru pinata party?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Buna @andreibanu. Premiile la Pinata revin in stoc in fiecare marți la ora 14.00. Pentru fiecare săptămână sunt alocate anumite premii, dar trebuie sa fii pe faza că în secunda 2 stocul este epuizat. :))

20 Răspunsuri 20

Miha_Z
#StarMember
Buna @andreibanu. Premiile la Pinata revin in stoc in fiecare marți la ora 14.00. Pentru fiecare săptămână sunt alocate anumite premii, dar trebuie sa fii pe faza că în secunda 2 stocul este epuizat. :))

delfinas
#StarMember
Andreibanu, bun venit in Comunitate!!! Aici gasesti unul din multele topice despre Pinata Party: https://comunitate.orange.ro/questions/2782822-disponibile-premiile-campania-orange-pinata in care e prezentata lista cu premii si cand trebuie sa fie disponibile.

Neaplicabil
În fiecare marți de la ora 13:59:59 ora serverului 🙂

Vio73
#StarMember
Salutare! Bună întrebarea, dar răspunsul este că premiile sunt foarte puține și sunt extrem de greu de prins. Practic, e ca și la o loterie, la care câștigă cei foarte iuți de mână, dar și foarte norocoși! Toți ne dorim să câștigăm, dar e ca in zicala aceea :,, mulți văd, puțini cunosc,,. Asta este părerea mea. În rest, succes tuturor.

Iulia_
Junior entuziast
Buna!In fiecare marti la ora 14 dar doar anumite premii sunt nu sunt toate alocate in aceea saptamana..spre surprinderea mea desi nu credeam azi am prins un premiu -noroc secunda sa i spunem cum vrem dar m a surprins 😄

Miha_Z
#StarMember
Felicitări @Iulia. Ce premiu ai câștigat? Azi și soțul a câștigat un purificator de aer.

Vio73
#StarMember
Felicitări! Eu nu am reușit, din păcate!

Iulia_
Junior entuziast
Un aspirator robot.Multumesc frumos!Felicitari si sotului tau!!

Miha_Z
#StarMember
Bravo @Iulia, acum ai ajutor la curățenie. @Vio73 mai încearcă și poate va fi cu noroc. Nici eu nu speram sa câștig, dar cadoul vine fix când trebuia, in săptămână cu ziua mea. :))

Iulia_
Junior entuziast
Adevarul ca este un premiu bine venit dat fiind ca am si un copil mic

Miha_Z
#StarMember
Sa vă trăiască copilașul și să folosiți sănătoși cadoul.

Zako
Junior
Va zic eu care e treaba și ce trebuie făcut. Niște cârnați, ăștia de la Orange au zis ca s a întâlnit hoțu', cu prostu'. Marțea trecuta, la ora 14 premiu apare și când dau în mai puțin de 1 secunda, premiu indisponibil, oke, s-a mișcat altul mai repede. Marți 02.10.21 ora 14, întru și ce sa vezi, eroare, nu merge aplicația, îmi apar 0 puncte, etc. Și de data asta am pierdut timp cu pinata, dar ce vreau eu sa va zic e ca eu ii suspectez de măsluire, suspiciune care trebuie sesizata mai departe la autoritățile competente, sa ii verifice nițel. Cu cât mai multe petiții, cu atât mai bine. O sa ma interesez unde se pot depune și revin cu info, dacă știe careva deja unde se poate depune, sa scrie aici. Poate în felul asta nu își mai bat joc de clienții care doar le baga banu în buzunar, pentru niște servicii supraevaluate raport calitate/pret.

Tot_Eu1
Junior
Am pățit la fel ca și tine, am trimis mail, am făcut reclamație. Am primit raspuns: va mulțumim ca su teti client Orange, cunoaștem situația și cam atât, în rest multă m**e (a se citi "sănătate") de la Orange.

Sleek
Începător
Este cea mai mare porcarie de concurs, ar trebui sesizat Protectia Consumatorului intrucat nu vede nimeni produsele in stoc, am stat 15 minute dand refresh incontinuu si nici macar nu am vazut stoc. inainte de ora 14:00 pretul la suboofer samsung era de 700 puncte si dupa ora 14:00 la primul refresh s-a dus la 2500 puncte si nici macar nu a fost nimic pe stoc.inselatorie, va faceti de ras cu aceasta campanie, imi si pare rau ca sunt abonat la ei de peste 7-8 ani...