Puncte my orange

Dreddbog
Începător
Cum pot afla cate puncte my orange am?
1 Soluţie acceptată‚

TheSpecialist
Maestru
Nu exista puncte My Orange. Dacă te referi la punctele Thank You, aceste se pot vizualiza în My Orange -> Mai multe -> Beneficii -> Puncte Thank you .

4 Răspunsuri 4

TheSpecialist
Maestru
Nu exista puncte My Orange. Dacă te referi la punctele Thank You, aceste se pot vizualiza în My Orange -> Mai multe -> Beneficii -> Puncte Thank you .

delfinas
#StarMember
Dreddbog, bun venit in Comunitate!!! Simplu, intri in My Orange, varianta desktop, si in pagina principala gasesti "Orange Thank You" , unde scrie cate puncte OTY ai acumulat si cat valoreaza.

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai pașii explicați detaliat în link-ul de mai jos! https://www.orange.ro/help/cum-pot-vedea-cte-puncte-orange-thank-you-am-74 Sper să-ți fie de folos! Succes!

Razvan
#StarMember
În aplicația My Orange apar pe ecranul principal, cel mai simplu și la îndemână.