[Încheiat] Campanie de Black Friday cu super premii prin tragere la sorți

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

Cu ocazia Black Friday s-a lansat o campanie cu super premii care pot fi câștigate prin tragere la sorți.

Tot ce trebuie să faceți este să vă înscrieți adresa de e-mail în pagina de campanie. Campania se desfășoară în perioada 26 octombrie 2021, ora 10:00 – 29 noiembrie 2021, ora 23:59.

Desemnarea câştigătorilor se va efectua prin tragere la sorţi în datele:

  • 2 noiembrie 2021 pentru înscrierile din perioada 26 octombrie – 1 noiembrie 2021, ora 23:59
  • 9 noiembrie 2021 pentru înscrierile din perioada 2 noiembrie – 8 noiembrie 2021, ora 23:59
  • 16 noiembrie 2021 pentru înscrierile din perioada 9 noiembrie – 15 noiembrie 2021, ora 23:59
  • 23 noiembrie 2021 pentru înscrierile din perioada 16 noiembrie – 22 noiembrie 2021, ora 23:59
  • 2 decembrie 2021 pentru înscrierile din perioada 23 noiembrie – 29 noiembrie 2021, ora 23:59

Aici vă puteți înscrie și puteți afla mai multe detalii despre campanie: https://www.orange.ro/blackfriday/

Câmpul pentru înscriere este la finalul paginii.

Mult succes!

23 Răspunsuri 23

delfinas
#StarMember
Asteptam reducerile!!! 🙂 Uitasem ca vine BF...

Neaplicabil
@MihaelaC am o nedumerire... pe pagina campaniei de BF apar câte 4 premii de fiecare dar în regulament sunt 3 căști Samsung și 5 smartwatch Samsung... cum este bine?

Vio73
#StarMember
Vom vedea care vor fi! Așteptăm cu interes. Mulțumim!

MihaelaC
Community Manager
@alterego mulțumim, le-am transmis colegilor și vom reveni când informația este corectată.

mihai_13
Maestru
mulțumim - asteptam cu nerabdare - poate poate suntem printre norocosi 🙂

Jay
Campion certificat
Am vazut campania de când a apărut, dar n-am avut timp s-o studiez.. in schimb, am zis ca e gratis sa mai trec o data adresa de mail pt abonare..

Neaplicabil
Mihaela dragostea mea... vorbea unui contemporan om politic în viață, de ce-ați stricat jucăria? Eu unde mă abonez la ofertele de Black Friday mai ales că azi e ultima zi în care mă pot înscrie pentru prima etapă?

Vrajitoarea
Cunoscător
@alterego Ai reusit? E drept ca a trecut ceva timp de cand ai postat, dar functioneaza ok link-ul din descriere

Neaplicabil
@vrajitoarea era un redirect spre un anunț că revin cu ofertele de BF... acum pare OK dar nu funcționează formularul de abonare la newsletter... e pus acolo doar de formă.

DanielaH
Moderator
@alterego, colegii noștri au corectat informația. Ai reușit să te abonezi la newsletter? Ce anume nu funcționează?

Neaplicabil
@DanielaH păi nu se întâmplă mai nimic... completezi formularul, dacă-l găsești pentru că o minte creață a decis să faci scrolling până îți ia foc buricele degetelor, și după ce apeși butonul de abonare în loc să ai parte de confirmare îți expune datele personale (adică adresa de email) în bara de adrese pentru că un isteț s-a gândit (oare?!) că poate folosi o metodă pe care nici copii de la creșă nu o folosesc pentru a face transferul de date dintr-un formular. Și apoi ne întrebăm de ce mamă dragă nu pot rezolva chestiuni un pic mai complexe gen Pinata Party. Încercați și singură să vă abonați și spuneți-mi dacă primiți vreo confirmare pe email... dacă ați găsit formularul de abonare pe acea pagină... și vă rog folosiți telefonul mobil.

DanielaH
Moderator
Colegii ne-au confirmat că acum funcționează abonarea la newsletter. Poți încerca din nou, te rog? Mulțumesc.

Neaplicabil
@DanielaH, mulțumesc 🙂 Acum am reușit dar au reparat colegii de la tehnic din mers problemuța... oricum era floare la ureche 🙂

alexadro
Junior
Vreau si eu linkul de la campanie