Orange TV Go, canale inexistente in oferta

Woland
Începător
Am activata opțiunea TV Family HD; in lista de canale completa din aplicație sau de pe portal observ canale care nu fac parte din niciuna din opțiunile disponibile pt contractare pe site. Exemplu : MTV 80s, Mooz-urile, Telekom HD 3,4 etc.
Cum pot sa ma abonez la acele canale?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Woland, am înțeles, credeam că ai un abonament TV prin satelit de tip Family HD. Dacă ai doar abonament de voce și opțiunea Family HD Go, aceasta oferă acces la 97 de canale plus filmele și serialele din secțiunea Movie Go Unlimited. Aici este lista completă https://www.orange.ro//servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/index.html#channels Ca să poți vizualiza canalele menționate de tine, trebuie să deții și un abonament TV prin cablu, prin fibră Telekom.

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Woland, bun venit în Comunitate! Canalele menționate de tine sunt disponibile doar pentru abonamentele TV prin cablu, prin fibră Telekom. Tu înțeleg că ai un abonament TV prin satelit, corect? În acest caz, din păcate, nu poți avea acces momentan la aceste posturi.

Woland
Începător
Nu am nici cablu nici satelit, nu sunt abonat Telekom. Pur și simplu sunt abonat Orange mobil cu opțiunea TV Go activata. Nu prea înțeleg ce are cablul sau satelitul cu Orange TV Go dpdv condiționare acces la canale.

DanielaH
Moderator
@Woland, am înțeles, credeam că ai un abonament TV prin satelit de tip Family HD. Dacă ai doar abonament de voce și opțiunea Family HD Go, aceasta oferă acces la 97 de canale plus filmele și serialele din secțiunea Movie Go Unlimited. Aici este lista completă https://www.orange.ro//servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/index.html#channels Ca să poți vizualiza canalele menționate de tine, trebuie să deții și un abonament TV prin cablu, prin fibră Telekom.