Cum pot sa recuperez punctele?

Antonio_Bacau
Începător
Am avut puncte si mi le-au luat
4 Răspunsuri 4

Miha_Z
#StarMember
Buna, @Antonio Bacau. Despre ce puncte vorbești? Puncte thank you, puncte din Comunitate, puncte la Pinata...

Vio73
#StarMember
Salutare! Punctele thank You, dacă la ele faci referire, au un anumit timp in care sunt valabile, iar după aceea, dacă nu le-ai folosit, le poți pierde. Ai detalii pe aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2000954-conditii-pierde-punctele-thank-you

DanielaH
Moderator
@Antonio Bacau, te așteptăm în continuare cu mai multe detalii pentru a te putea ajuta cu un răspuns clar. Despre ce puncte este vorba?

FLo1
#StarMember
Punctele din Pinata (editia anterioara) au fost resetate (acum o luna). Ai fost anuntat cu o saptamana inainte. Despre restul punctelor, descrie mai exact situatia.... daca este cazul.