Renunțare la opțiune Home TV MAXPACK

Dragos20
Începător
Salutare! Beneficiez de o opțiune tv pe care nu o folosesc și anume Home TV MAXPACK fapt pentru care vreau sa renunț la ea. Cum pot face asta?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
@Dragos20 salut și bine ai venit în comunitate! Ai reușit să dezactivezi opțiunea între timp? Dacă nu, poți intra în contul tău My Orange pe tab-ul de TV, la opțiuni active și să apeși pe dezactivare la Home TV Maxpack. Sau poți apela Serviciul Clienți la 300. Să ne spui dacă ai reușit.

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Dragos!!! Acolo vad ca scrie ca nu poate fi dezactivata. De cand o ai in optiuni/pachet?

Dragos20
Începător
Opțiunea este activa încă de la începutul perioadei contractuale cu mențiunea ca pana acum o lună a fost gratuita

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Saturare si tie, Dragos! :) Cu cei de la Relatii Clienti ai incercat sa iei legatura? S-ar putea sa ai sorti mai mari de izbanda. Uite aici mijloacele de contact disponibile: https://comunitate.orange.ro/questions/2012182-numere-telefon-asistenta-orange
Client Orange

MihaelaC
Community Manager
@Dragos20 salut și bine ai venit în comunitate! Ai reușit să dezactivezi opțiunea între timp? Dacă nu, poți intra în contul tău My Orange pe tab-ul de TV, la opțiuni active și să apeși pe dezactivare la Home TV Maxpack. Sau poți apela Serviciul Clienți la 300. Să ne spui dacă ai reușit.