Date contract Orange încheiat online

Andy77
Junior entuziast
As dori să știu cum sau unde pot vedea datele contractului Orange încheiat în online? Precizez că e vorba de o prelungire de abonament de fapt. Dar nu are importanta, pentru că eu vreau sa vad datele contractului încheiat cu ei. Fiind încheiat în online, nu exista pe hârtie. Deci cum as putea sa rezolv treaba asta? Va mulțumesc anticipat.
1 Soluţie acceptată‚

tomaciprian
Cunoscător
Incearca de pe un browser in varianta desktop sa accesezi My Orange -> Setari cont (pe coloana din stanga, jos) -> Documentele mele. Daca ai spus ca este o prelungire de abonament online, oferta trimisa pe mail cu buton de acceptare, ar trebui sa-ti apara in rubrica respectiva impreuna cu anexa contractului. L.E. Am atasat si 2 capturi de ecran ca sa stii mai exact unde trebuie sa intri. Succes!

2 Răspunsuri 2

tomaciprian
Cunoscător
Incearca de pe un browser in varianta desktop sa accesezi My Orange -> Setari cont (pe coloana din stanga, jos) -> Documentele mele. Daca ai spus ca este o prelungire de abonament online, oferta trimisa pe mail cu buton de acceptare, ar trebui sa-ti apara in rubrica respectiva impreuna cu anexa contractului. L.E. Am atasat si 2 capturi de ecran ca sa stii mai exact unde trebuie sa intri. Succes!

delfinas
#StarMember
E bine ca de fiecare data cand ni se schimba termenii contractuali, sa cerem sa ni se trimita actul aditional pe email, sa nu ne bazam doar pe ce ni se comunica verbal.