Am 600 minute in UE, le pot folosi si pentru apeluri catre Norvegia?

Cristianilienag
Începător
Am abonament Fun 10.
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Conform brosurii T&C publicata de Orange aici: https://www.orange.ro/docs/termeni-si-conditii/pdf/2021-10/Brosura_Abonamentele_Orange_tarife_si_servicii_12oct2021_lowres[63].pdf se pare ca nu. Cu toate ca ai Roaming in Norvegia, nu poti sa suni in Norvegia folosind minutele internationale incluse in abonament. De asemenea, nu stiu cine se ocupa de brosura aia, dar e prima data cand vad simbolul de Euro (€) folosit in contextul "țări ale Uniunii €pene".
Client Orange

1 Răspuns 1

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Conform brosurii T&C publicata de Orange aici: https://www.orange.ro/docs/termeni-si-conditii/pdf/2021-10/Brosura_Abonamentele_Orange_tarife_si_servicii_12oct2021_lowres[63].pdf se pare ca nu. Cu toate ca ai Roaming in Norvegia, nu poti sa suni in Norvegia folosind minutele internationale incluse in abonament. De asemenea, nu stiu cine se ocupa de brosura aia, dar e prima data cand vad simbolul de Euro (€) folosit in contextul "țări ale Uniunii €pene".
Client Orange