Cum vad consumul din opțiune în aplicație?

AlexM85
Începător
Bunaziua!
Nu reușesc sa vad consumul de minute și giga în aplicație de ieri. Aplicația este pe doua telefoane pentru același număr și pe nici unul nu se vede. Îmi arata doar creditul. Am opțiunea acceea de 14€ și as vrea sa știu câți giga mai am de consumat în afara tarii.
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Alex: folosește varianta "dupa site". Varianta desktop nu este dependentă de aplicație așa cum susții în ultimul răspuns. Pentru aplicație, încearcă o reinstalare. Vezi că în octombrie au fost chiar 2 updateuri ale aplicației, deci asigură-te că este actualizată.

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@AlexM85, bun venit în Comunitate! Poți atașa, te rog, o captură de ecran din aplicație? Dacă intri de pe web îți afișează? Poți afla informația despre consum și la *100#.

AlexM85
Începător
Si dupa site este asa. Mi-a arătat consumul doar la început când am descarcat aplicația

FLo1
#StarMember
@Alex: folosește varianta "dupa site". Varianta desktop nu este dependentă de aplicație așa cum susții în ultimul răspuns. Pentru aplicație, încearcă o reinstalare. Vezi că în octombrie au fost chiar 2 updateuri ale aplicației, deci asigură-te că este actualizată.

DanielaH
Moderator
@AlexM85, mulțumim pentru marcarea soluției! Să înțeleg că a mers cu dezinstalare/ reinstalare de aplicație și că acum se poate vizualiza consumul?