Conditii trecere de la prepay la abonament

FlorinGrm
Începător
Salut!!! Stiti unde pot vedea ce condiții nu am îndeplinite pe o cartela prepay? Vreau sa mi fac un abonament pe acea cartela și îmi spune ca nu îndeplinesc condițiile.
Ajutor!! Cum pot rezolva?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Bun venit în Comunitate, FlorinGrm! Ne dai, te rog, mai multe detalii? Vrei să faci migrarea de la PrePay la abonament din contul online? Cartela PrePay este activă? De cât timp o ai? Cartela trebuie să aibă o vechime de minimum 12 luni în rețea. Uite aici mai multe detalii despre trecerea de la cartelă la abonament https://www.orange.ro/abonamente/migrare-de-la-cartela/

1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
Bun venit în Comunitate, FlorinGrm! Ne dai, te rog, mai multe detalii? Vrei să faci migrarea de la PrePay la abonament din contul online? Cartela PrePay este activă? De cât timp o ai? Cartela trebuie să aibă o vechime de minimum 12 luni în rețea. Uite aici mai multe detalii despre trecerea de la cartelă la abonament https://www.orange.ro/abonamente/migrare-de-la-cartela/