[Rezolvat] Probleme la semnal și la viteza de internet in Cluj-Napoca

teacher_
#StarMember
Buna dimineața. De ieri după masa am observat faptul că telefonul meu nu se mai conectează la 4G+, ci are fluctuații H+/3G. Și elevii mei care sunt din Cluj întâmpină problema asta. Atașez și un test de viteza, făcut pe BD 21 decembrie, nr.37, exact in centrul orașului, la ora 07.58. Viteza este foarte mică!
3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@teacher_, situația încă persistă? Vom întreba și noi colegii de la departamentul tehnic. Te rog atașează și testul de viteză și spune-ne când a fost făcut. Mulțumim.

teacher_
#StarMember
Situația e neschimbată de aseară. Am doua teste de viteza făcute în dimineața asta, primul la ora 8, pe Bd. 21 Decembrie, iar al doilea, la 8.30, pe strada Taberei.

teacher_
#StarMember
Revin cu un update. Sistemul și-a revenit, am primit un mesaj prin care mi se cerea să dau restart telefonului, pentru a beneficia de ultimele setări. Atașez test de viteza, strada Taberei