Temă întunecată pe Comunitatea Orange

Neaplicabil
Buna dimineața . Eu folosesc dark theme pe toate dispozitivele, și evident acolo unde este disponibila .
Și pe laptop și pe toate cele trei telefoane .
Pe Google, pe edge, pe Chrome .
Chiar și pe my Orange .
Însă pe comunitate nu este, ori poate nu găsesc eu setarea .
Se poate rezolva ?
12 Răspunsuri 12

TheSpecialist
Maestru
Bună dimineața! Și eu folosesc la fel, dar din câte știu, pe Comunitate nu este disponibila . Poate în viitorul apropiat se va rezolva și acest aspect . Eu, unul, îl găsesc foarte util.

delfinas
#StarMember
O poți rezolva din browser, eu folosesc Firefox. Atașez captura din telefon. In schimb, in aplicatia My Orange nu gasesc tema intunecata...

TheSpecialist
Maestru
Nu merge. Eu am browserul pe Dark de mult timp, dar Comunitatea e tot alba ca zăpada.

delfinas
#StarMember
Ciudat, pt ca ar trebui ca orice site sa se adapteze temei browserului...

Neaplicabil
Nu merge din browser . My Orange insa da .

delfinas
#StarMember
Incearca Firefox...

Neaplicabil
Este Firefox pe mobil?

delfinas
#StarMember
Da, este, eu îl folosesc.

MihaelaC
Community Manager
Salut! Și eu sunt fan dark mode și am înțeles că pe Android se poate seta dark mode și în browsere, așa cum a menționat delfinas. Pe iOS nu am găsit opțiunea în Chrome, de exemplu. Comunitatea nu are această setare pe platforma actuală, ne dorim anul următor să schimbăm platforma și vom vedea dacă putem avea și această opțiune. Mulțumim mult pentru sugestie 🙂

delfinas
#StarMember
Mihaela, ar fi minunat daca si My Orange ar avea dark mode... 😉

Neaplicabil
La mine my Orange funcționează dark mode, comunitatea nu . Chrome .

delfinas
#StarMember
Fanu, eu ma refer la aplicatia mobila, nu la varianta desktop.