Am 5€ credit pe cartela, cum pot să-mi activez opțiunea?

Cristina_Andree
Începător
bună dimineața, am o problemă.. am 5€ credit deja pe cartela, cum pot să-mi activez opțiunea?
am sunat la *100# și mă trimite la un link către Orange.. mă poate ajuta cineva?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Din My Orange poti selecta ce optiune doresti. Din aplicatie, te duci la Altele -> Tarife si Optiuni. De aici alegi ce optiune ti se potriveste. De pe PC, poti sa dai click aici (dupa ce te loghezi in cont): https://www.orange.ro/myaccount/reshape/packages-and-options La *100# ar trebui sa ai ramura 3 (Optiuni) -> 2 sau 3 (Optiuni cu Minute sau Optiuni Internet). Alegi una dintre ele si urmezi pasii pentru activare. Tie ce-ti apare cand urmezi pasii de mai sus? Poti sa atasezi un screenshot?
Client Orange

2 Răspunsuri 2

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Din My Orange poti selecta ce optiune doresti. Din aplicatie, te duci la Altele -> Tarife si Optiuni. De aici alegi ce optiune ti se potriveste. De pe PC, poti sa dai click aici (dupa ce te loghezi in cont): https://www.orange.ro/myaccount/reshape/packages-and-options La *100# ar trebui sa ai ramura 3 (Optiuni) -> 2 sau 3 (Optiuni cu Minute sau Optiuni Internet). Alegi una dintre ele si urmezi pasii pentru activare. Tie ce-ti apare cand urmezi pasii de mai sus? Poti sa atasezi un screenshot?
Client Orange

Neaplicabil
Cristina Andreea uite aici toate răspunsurile posibile https://www.orange.ro/help/cum-pot-activa-sau-dezactiva-o-opiune-prepay-51