Amânare factură și oferta abonament!

Giulya
Începător
Câte zile pot amâna o factură și dacă îmi poate afecta o viitoare oferta de abonament, având în vedere că, este spre încheiere.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, Giulya! Bun venit în Comunitate! O factură se poate amâna până la maximum 7/ 10 zile peste data suspendării automate și nu afectează viitoarele oferte. Uite aici mai multe detalii despre cum poți obține o amânare la plată și condițiile pe care trebuie să le îndeplinești https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-obin-o-amnare-a-plii-18. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații.

1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
Salut, Giulya! Bun venit în Comunitate! O factură se poate amâna până la maximum 7/ 10 zile peste data suspendării automate și nu afectează viitoarele oferte. Uite aici mai multe detalii despre cum poți obține o amânare la plată și condițiile pe care trebuie să le îndeplinești https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-obin-o-amnare-a-plii-18. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații.