[Rezolvat] De ce nu îmi merge internetul pe telefon

Mariammm
Începător
Bună. Nu înțeleg de ce nu îmi funcționează internetul pe telefon. Nici Wi-Fi nici datele mobile ( datele mobile doar pe google funcționează). Ce as putea sa ii mai fac? Am încercat tot ce scrie pe net...
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
A fost o problemă generală cauzată de cei de la Facebook, Instagram, Wathapp și ce-or mai deține. Bine că s-a rezolvat!

4 Răspunsuri 4

TheSpecialist
Maestru
Dacă nu îți merge FB , whatsapp, messenger, stai liniștit, nici noua . Sunt blocate momentan . Doar browserul de internet, YouTube și Telegram pt conversatii .

delfinas
#StarMember
@Mariammm, se discuta aici pe tema asta: https://comunitate.orange.ro/questions/2788808-functioneaza-watap-facebucul-messenger

Vio73
#StarMember
A fost o problemă generală cauzată de cei de la Facebook, Instagram, Wathapp și ce-or mai deține. Bine că s-a rezolvat!

DanielaH
Moderator
@Mariammm, s-a rezolvat situația? Era vorba despre rețelele de socializare?