Schimbare nume de familie

Larisagoga
Începător
Cum pot sa updatez noile date personale, inclusiv numele de familie?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Larisagoga, bun venit în Comunitate! Unde vrei să faci update cu noile date personale? Dacă este vorba de numele de familie care apare pe factură și în baza noastră de date, atunci trebuie să trimiți o solicitare scrisă pe adresa serviciul.clienti@orange.ro împreună cu o copie după cartea de identitate.

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Datele personale se pot modifica de aici.. https://www.orange.ro/myaccount/info-cont/personal-data/online-account-data User-ul pe care ai facut contul My Orange, nu se poate schimba, daca intentionezi sa-l schimbi si pe acela..

DanielaH
Moderator
@Larisagoga, bun venit în Comunitate! Unde vrei să faci update cu noile date personale? Dacă este vorba de numele de familie care apare pe factură și în baza noastră de date, atunci trebuie să trimiți o solicitare scrisă pe adresa serviciul.clienti@orange.ro împreună cu o copie după cartea de identitate.

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai aici explicații despre cum să faci acest lucru, detaliat: https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-modific-datele-personale-n-contul-online-112 Succes!

Neaplicabil
Eu am trimis o copie online la contact Orange încărcată de pe telefon . Cu noua carte de identitate . Ieri am fost sunat de la Orange și au comunicat că au făcut schimbarea în sistem .