Cum poate Orange sa ofere ceva peste nelimitat?

Ionutu
Junior
Eu am net nelimitat și voi m ai pulsati peste ca bonus ca poate nu îmi ajung încă 10GB , 50gb,etc plus ca mai îmi dați și de ziua mea
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! Și eu am nelimitat și ceva bonusuri peste. Important este că ai in plus, deci este de bine.

mihai_13
Maestru
Ionutu tu ai net nelimitat dar alte 5 milioane de abonati nu au .. iar de ziua lor Orange le face cadou "net nelimitat 1 luna" - net nelimitat de ziua de nastere este valabil pentru toti abonatii fara discriminare .

Neaplicabil
NELIMITAT = utilizare rezonabilă

delfinas
#StarMember
Cum a scris mihai_13, bonusurile se acorda tuturor abonaților, indiferent de ce au inclus in abonament. Ne plângem că avem prea mult net? :))

FLo1
#StarMember
Aceasta înseamnă că "nelimitat" e doar poveste care e menită să se vândă cel mai bine. Dar nu poți afla decât testând. Poate revii cu un mesaj: "am net nelimitat, dar nu e suficient".

Neaplicabil
Ai net nelimitat dar văd că ești pe wifi .