Detalii convorbiri 2019

Tihi
Începător
Buna ziua. As avea nevoie de detalierea convorbirilor din perioada 01.09.2019-15.09.2019,cum aș putea să le obțin? În my orange mi le afiseaza doar după 19.09.2019.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Tihi, bun venit în Comunitate! Într-adevăr, in My Orange sunt disponibile doar facturile din ultimele 24 de luni. Dacă ai nevoie de o factură sau detalii de convorbiri mai vechi de 2 ani, recomandarea noastră este să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți.

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
@Tihi: Bun venit în Comunitate. Eu zic să mai încerci. Fie pagina Orange nu s-a încărcat complet, fie aplicația nu e actualizată. Atât în varianta de aplicație mobilă cât și în cea de desktop, ți se permite să vizualizezi istoricul din ultima lună (31 de zile). În acest caz, astăzi 24.09.2021 poți vizualiza detaliile doar din data de 24.08.2021... până la momentul prezent. Ai un printscreen atașat ca exemplificare.

DanielaH
Moderator
@Tihi, bun venit în Comunitate! Într-adevăr, in My Orange sunt disponibile doar facturile din ultimele 24 de luni. Dacă ai nevoie de o factură sau detalii de convorbiri mai vechi de 2 ani, recomandarea noastră este să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți.

FLo1
#StarMember
Precizare: ”24 de luni” este în cazul abonamentelor. Chiar dacă se selectează mai mult, tot numai pe ultimile 24 de luni calculate din prezent. Pentru Prepay însă nu permite mai mult de ultima lună.